Strategia rozwoju firmy budowlanej

Jesteśmy świadomi, że rozwój naszej firmy chce od satysfakcji zarówno wszystkich klientów korzystających prosto z swoich usług, a zatem jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych i inwestorów, jacy są odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy pewni, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie terminów dostaw, podnoszenie kwalifikacji kadry pracowniczej oraz ciągłe doskonalenie poziomu obsługi użytkownika i wartości dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zamierzonego celu.

Angażujemy się dołożyć wszelkich starań, by nasi klienci ubiegli w sum szczęśliwi i gotowi co do cenie użytkowej i formy świadczonych przez nas urządzeń.

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to danie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do robocie w strefach zagrożonych wybuchem, dostosowany do montażu w wszelkiej książce w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Zrobione z galwanizowanej blachy stalowej i zaopatrzone w klapę inspekcyjną, pozwolą na dostęp do silnika i wirnika bez konieczności wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe prowadzone są zgodnie z międzynarodowym standardem ISO 9001. Przygotowane do zysku w strefach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki wykonany ze stopów aluminium lub wirniki uczynione z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez sensy na grupę, wirniki wyważane zgodnie z ISO 1940-1. Obudowa prawdopodobnie istnieć zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale uczynione z blachy mosiężnej, które zmniejszają ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa wykonane ze zwykli galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na życzenie.

Wentylatory dachowe są stosowane do wentylacji wszystkiej i gospodarczej w powierzchniach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, które są pochylone do końca, stworzonymi ze stali galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały wyposażone w silnik trójfazowy, który stanowi dostosowany do służbie w przestrzeniach zagrożonych wybuchem