Dorobek naukowy pracownikow pwr

Mini-Market Insoft jest owo projekt kasowy przygotowany dla biznesów, jakie są zarządzane z centrali sieci. Wszystkie działania personelu w interesach są skierowane na obsługę klientów oraz sprzedaż, natomiast inne prac są zautomatyzowane i ograniczone. Sklep oprogramowanie PC-Market Insoft w Centrali oraz Mini-Market Insoft w marketach to rozwiązania opracowane z rozważają o obsłudze sieci sklepów własnych, bądź produkujących praktykę w projekcie franczyzowym. W takim programie rolę punktu ważnego dla rozwiązania Mini-Market spełnia oprogramowanie PC-Market.

Dzięki takiej sytuacji mamy nadzieję automatycznego korzystania spośród każdych modułów oraz funkcjonalności oprogramowania PC-Market. Centrala sieci może nadzorować pracę każdego sklepu, przeprowadzać analizy, i co za tym idzie, podejmować decyzje dotyczące przeładowania sklepu towarami, zarządzania asortymentem oraz cenami.

Co daje system Mini-Market Insoft? Panel systemu Mini-Market Insoft, pewno stanowić wykorzystywany na urządzeniach dotykowych. Produkty potrafią być określone także mogą być wręczone ich parametry, można nadawać im usunięcia.

Dzięki wpisywaniu dostaw w centrali i potwierdzaniu poprawności dostaw w biznesie przy wykorzystaniu kolektorów oszczędzasz wiele czasu.

Obsługa systemów lojalnościowych, które wsparte są na rabatach i celach. Zasady planowane są centralnie, a odczytanie karty automatycznie zatwierdza reguły rabatowe na transakcjach.

System kupi na podgląd stanów artykułów w terminie rzeczywisty, dzięki czemu można natychmiastowo zadecydować o kolejnej dostawie, bądź przerzuceniu towaru między sklepami.

Program Mini-Market Insoft obsługuje możliwości w wielu językach, co umożliwia na wprowadzenie jednolitego systemu dla wszystkiej sieci sklepów bez powodu na kraj, w jakim się znajdują.

Mini-Market Insoft raportuje cały okres, m.in. jakie sklepy miały zbyty, ile pieniędzy trzyma się wpadać w kwotach w wszelkim ze sklepów, jaką marżę zyskały na sprzedanych towarach.